ویژگی گلکسی فولد 2 ، با تولید مدل های تاشو در سال 2019 صنعت تلفن هوشمند با پیشرفتی تاریخی همراه شد و ساخت تلفن های همراه تاشو یکی از بزرگ ترین رویاهای انسان بود. سامسونگ در مراسم معارفه بعد از ساخت ویدوئوهای تبلیغاتی و گزارشات گوناگون

به خریداران این قول را داد که نمایشگر گلکسی فولد کاملا مستحکم و کارآمد است و به راحتی خراب نمی شود.


طراحی متفاوت گلکسی فولد 2


طبق تصاویر انتشار شده از کنفرانس توسعه دهنگان سامسونگ، گلکسی فولد 2 به مدل موتورولا ریزر شباهت زیادی دارد. سامسونگ هنوز این مدل را فاش نساخته است اما بر اساس شایعاتی که وجود دارد این مدل یک نمایشگر اولد 1. 8 یا بهاندازه کوچکتر 6.7 اینچی عرضه خواهد شد، شرکت کره ای قول داده در گلکسی فولد 2 از یک شیشه مستحکم و بسیار نازک استفاده کند تا دو سمت نمایشگر گوشی در حالت تا شده بدون، هیچ فاصله ای بر روی هم قرار بگیرند و همچنین گلکسی فولد 2 که به صورت عمودی تا میشود و در حالت 90 درجه به خوبی حالت خواهد گرفت تا بتوان از دو قسمت نمایشگر استفاده کرد و در این صورت می توان، به صورت لپ تابی در قسمت پایین صفحه کلید و در قسمت بالا نمایش متن نوشته شده را داشت. یکی دیگر از تغییرات مهم گلکسی فولد وجود حفره به جای ناچ برای دوربین سلفی است و در بالای این مدل مانند گلکسی s10 به جای بریدگی از یک حفره بزرگ برای دوربین سلفی استفاده شده و تنها یک دوربین سلفی برای گلکسی فولد 2 در نظر گرفته است.


مشخصات فنی گلکسی فولد 2


گلکسی فولد 2 یک مدل گران قیمت و بالارده خواهد بود پس برای معرفی اولین مدل تاشو میان رده باید کمی صبر کنیم و بر اساس شایعات این مدل مجهز به اسنپدراکون 865 خواهد شد، 12 گیگابایت حافظه رم و حداقل 128 گیگابایت حافظه داخلی را برای این قابل پیش بینی است. هیچ تصویری از پشت قاب گلکسی فولد 2 انتشار نشده و به همین ترتیب نمی دانیم که سامسونگ از چند دوربین در این مدل استفاده خواهد کرد اما احتمالا، دوربین اصلی و سلفی گلکسی فولد 2 با گلکسی s11 یکسان خواهد بود. نسخه جدید گلکسی فولد با اینترنت نسل پنجم عرضه می شود تا این مدل به اولین تلفن هوشمندی تبدیل شود که نمایشگر تاشو و فناوری 5G را با هم ارائه می دهد و همچنین سامسونگ برنامه دارد تا از شارژ بسیار سریع 45 واتی در این مدل استفاده کند و احتمال وجود دو باطری جداگانه در این مدل بسیار است که ظرفیت باطری کلی دستگاه را افزایش می دهد.


نتیجه گیری


سامسونگ در تلاش است تا قیمت این مدل تلفن همراه را نسبت به هزینه بالا به شدت کاهش دهد پس این مدل با قیمت مناسبی وارد بازار می شود.