تلفن همراه هوآوی ، برای اولین بار موبایل بزرگتر از 6 اینچ را معرفی کرد و از اونجا به بعد همه زدن تو خط گوشی های 6 اینچی هوآوی یک شرکت تولید کننده تجهیزات مخابراتی و ارتباطی است که در تمام زمینه های مرتبط فعالیت می کند. کسانی که در زمینه آی تی و مخابرات فعالیت دارند

وقتی برای اولین بار نام هوآوی را میشنوند یک شرکت آمریکائی در ذهنشان تداعی می شود چرا که واژه هوآوی کم شباهت با هاوایی یعنی همان ایالت پنجاهم آمریکا که آتشفشان های آن بسیار معروف است نیست.


حقایق جالب در مورد برند هوآوی


1-هوآوی بزرگترین تولید کننده تجهیزات شبکه است: شاید به عنوان یک برند برتر در تولید گوشی هوشمند شناخته نشود اما بزرگترین تولید کننده تجهیزات شبکه در دنیا است و برخی از شرکت های بزرگ سراسر دنیا از محصولا هوآوی برای تجهیزات شبکه ی خود استفاده می کنند.
2-هوآوی با هشتاد درصد شرکت های مخابراتی همکاری می کند: این شرکت اسپانسر برخی از رویدادها و تیم های ورزشی مانند پاری سن ژرمن و آرسنال است و موتورولا، تی موبایل و ودافون از شرکت های بزرگی هستند که با هوآوی همکاری می کنند.
3-کارمندان صاحب عمده ی شرکت هوآوی هستند: هوآوی شرکتی است که بخش بزرگی از مالکیت خود را از طریق سهام به کارمندانش داده است و از این روش برای کاهش کنترل دولت روی شرکت استفاده می کند و 64 درصد کارمندان در این طرح شرکت داده شده اند و هنگامی که می خواهند هوآوی را ترک کنند سهام او به شرکت بازگردانده می شود.


معرفی جدیدترین گوشی همراه هوآوی در سال 2019 سری Mate30


این گوشی از جذاب ترین گوشی های هوآوی است که این تلفن همراه در سه ماه اول 2019 به بازار عرضه می شود و مودمی که قرار شده در این گوشی استفاده شود از قدرتمندترین و پر سرعت ترین مودم های موجود در بازار است و این شرکت قدرتمند شرایط خیره کننده ای برای پرچمداران سری میت در نظر می گیرد و به نظر این گوشی هوشمند با پردازنده کایرین 990 روانه بازار فروش خواهد شد و به احتمال زیاد این گوشی همراه با چهار لنز دوربین روانه بازار فروش شود.


نتیجه گیری


روند تکامل دوربین در محصولات هوآوی مثل کیفیت ساخت بوده است و تلفن های ارزان قیمت این شرکت هم به دوربین های قابل قبولی مجهز بوده است.