تلفن همراه سامسونگ ، گاهی اوقات این طور به نظر میرسد که سیستم عامل اندروید سابقه ی زیادی دارد اما، در حقیقت از زمان عرضه ی اولین نسخه ی اندروید تا حالا کمتر از ده سال گذشته است. سامسونگ در سال 1938 در کره جنوبی توسط لی بیونگ چول تاسیس شد

و در سال 1999 یکی از تلفن همراه های خود را با قابلیت اتصال به اینترنت عرضه کرد.


تا چند سانسور و لنز دوربین در موبایل گلکسی اس 10


تمام گوشی های گلکسی اس 10 حداقل دو دوربین عقب و یک دوربین جلو دارند اما هر چه بیشتر هزینه خرج کنید لنزهای بیشتری دریافت می کنید.
1-لنز تله فوتو 12 مگاپیکسلی: با ویژگی های FOV ، OIS و زاویه دید 45 درجه و زوم اپتیکال 2X
2-دوربین جلو 10 مگاپیکسلی: دیافراگم f1.9.
3-دوربین عقب 3D : برای سنجش عمق و AR، سنسور سه بعدی و aka ToF فقط در مدل های GaIaXy S10 5G.
4-دوربین جلویی 8 مگاپیکسلی برای سنجش عمق f2.2 یا دوربین جلویی 3D.


کدام خرابی و مشکلات تحت گارانتی قابل تعمیر نیستند


1-خرابی ناشی از سهل انگاری کاربر و ضربه: اگر کاربر به هر دلیلی چه به صورت عمدی و یا غیر عمد در خرابی گوشی نقش داشته و خرابی به وجود آمده در دستگاه از سهل انگاری او باشد گارانتی پرداخت نخواهد شد.
2-خراب شدن تعداد محدودی از پیکسل های ال سی دی: ممکن است در برخی مواقع تک پیکسل های ال سی دی گوشی بسوزند و نقاط ریزی بر روی صفحه نمایش گوشی های موبایل به وجود آید که اگر تعداد پیکسل های سوخته ال سی دی گوشی شما به حداقل تعدادی که توسط شرکت گارانتی کننده نرسیده باشد، اگر شما هیچ دخالتی در سوختن پیکسل های ال سی دی نداشته باشید هم نمی توانید از گارانتی ال سی دی دستگاه استفاده کنید.
3-خرابی ناشی از آب خوردگی و نفوذ مایعات: گارانتی موبایل به هیچ عنوان خرابی های ناشی از نفوذ مایعات و آب خوردگی را تحت پوشش قرار نمی دهد. حتی گوشی هایی که ضدآب هم باشند اگر در صورت تماس با آب دچار خرابی شوند نمی توانند از گارانتی بهره مند شوند.


نتیجه گیری


برند سامسونگ جزء یکی از بهترین برندها است که بازار تلفن همراه را بر دست گرفته است و مدل های گوناگونی را عرضه کرده است که در حال حاضر سری نوت آن محبوبیت فراوانی پیدا کرده است.